Místo, kde se sny stávají skutečností

 

Event resort Pardubice

S organizováním event akcí máme bohaté zkušenosti

Vítejte ve světě adrenalinu a netradičních zážitků. Zorganizujeme kompletní program se skvělou zábavou na jakoukoliv Vaši akci. Firemní oslavy, teambuildingy, zábavné rodinné dny, sportovní dětské dny, kulturní akce a profesionální catering.

Napsali o nás

,,Děkujeme za skvělou zábavu v podobě vaší Segway arény, určitě Vašich služeb rádi v budoucnu zase využijeme pro další firemní akce."

O2 Czech Republic

,,Jen těžko se mi popisuje pár slovy, co všechno může člověk cítit během jedné akce. Rád bych poděkoval celému realizačnímu týmu za nádherný akční den, kde jsem měl možnost si zacvičit."

Czech marketing, s.r.o.

,,Vaši klauni na skákacích botách skvěle prezentovali náš Lidl. Akční obsluha a skvělá komunikace na místě. Děkujeme a těšíme se na další vzájemné spolupráce."

Lidl

Jsme velmi spokojeni s prijemnym pristupem. Devcata si chvalí super instruktory, kteri je profesionalne, ale i vtipne a zabavne uci lyzovat. Kazdy tyden se moc tesi na dalsi lekci.

Renáta Malátová

Od školky opakovaně lyže, cyklo , inline, primestske tabory v Chrudimi, za mě i za syna Matěje spokojenost. Za nás rozhodně doporučujeme.

Kamila Žičařová

Nelze jinak než doporučit. Skvělá organizace, kvalitní výuka a prima lidi. Děti dělají sedmimílové pokroky na lyžích a velmi je výuka baví.

Jiří Hampl