Lyžařská škola

Lyžařská škola

I v malém lyžařském středisku se můžete naučit velké věci.

Ski Fanatic, jako původně lyžařská škola, jsou nejen kvalitní instruktoři, kteří to opravdu umí s dětmi, ale také výborně vybavený park a lekce vedené dle nejnovějších metod výuky lyžování Českého svazu lyžařských škol.

Lekce probíhají ve Ski areálu Hlinsko. Nabízíme výuku lyžování pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé i výkonnostní lyžaře, výuku snowboardingu, výuku telemarkového lyžování a běžeckého lyžování pro zájemce jakéhokoli věku a úrovně formou individuálních nebo skupinových lekcí.

Individuální výuka – výuka jeden na jednoho, nejkomfortnější a nejúčinnější forma výuky. 

Skupinová výuka – forma výuky ve skupině 2 – 6 osob, jeden instruktor se věnuje 2 až maximálně 6 – ti osobám ve stejném čase. Tuto formu výuky doporučujeme osobám, které jsou na podobné dovednostní úrovni. 

Skupinová výuka se Skifanatíkem – speciální výuka určená pro děti do 6-ti let s min. počtem dvou instruktorů. Výuka je organizována pouze o víkendech, svátcích a o prázdninách od 10:00 a 13:00. Výuka probíhá v dětském parku s lanovým vlekem. Za absolvování obdržíte dárek se Skifanatíkem a lyžařskou knížku.

Všechny formy výuky doporučujeme předem objednat zde. V ceně výuky je vždy zahrnuta cena jízdného na vlecích v celém areálu. 

Máte dotaz?

Zeptejte se nás...

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů