Hodnocení

,,Děkujeme za skvělou zábavu v podobě vaší Segway arény, určitě Vašich služeb rádi v budoucnu zase využijeme pro další firemní akce."

O2 Czech Republic

,,Jen těžko se mi popisuje pár slovy, co všechno může člověk cítit během jedné akce. Rád bych poděkoval celému realizačnímu týmu za nádherný akční den, kde jsem měl možnost si zacvičit."

Czech marketing, s.r.o.

,,Vaši klauni na skákacích botách skvěle prezentovali náš Lidl. Akční obsluha a skvělá komunikace na místě. Děkujeme a těšíme se na další vzájemné spolupráce."

Lidl

Jsme velmi spokojeni s prijemnym pristupem. Devcata si chvalí super instruktory, kteri je profesionalne, ale i vtipne a zabavne uci lyzovat. Kazdy tyden se moc tesi na dalsi lekci.

Renáta Malátová

Od školky opakovaně lyže, cyklo , inline, primestske tabory v Chrudimi, za mě i za syna Matěje spokojenost. Za nás rozhodně doporučujeme.

Kamila Žičařová

Nelze jinak než doporučit. Skvělá organizace, kvalitní výuka a prima lidi. Děti dělají sedmimílové pokroky na lyžích a velmi je výuka baví.

Jiří Hampl

,,Parádně jsem si užila vyjížďku na Segway, který jsem dostala jako dárek k narozeninám. Nádherná příroda a skvělý přístup personálu. Moc děkuji a budu se zase těšit na další vyjížďku v krásném prostředí. "

Nikola S.

,,Super zábava v krásnom prostředí. Doporučujeme pre každého. Ďakujeme za krásny zážitok."

Andrea T.

,,Maximální vstřícnost obsluhy - udělali vše pro naši spokojenost. Děti nakonec skončily u motokár. Ocenila jsem, že i já jsem si mohla vyzkoušet klokaní a sedmimílové boty."

Marie H.

,,Parádně jsme si užili rodinnou vyjížďku na Segway. Neměli jsme žádné zkušenosti ale obavy z nás za chvilku spadli protože Majk je člověk na svém místě. Moc děkujeme a určitě se brzy vrátíme."

Petr J.

,,Naprostá spokojenost. Pan instruktor byl velice příjemný a ochotný. Všechno dětem vysvětlil a ukázal. Bavila se celá rodina. Na jaře jedem znovu."

Eliška N.

,,Pan instruktor velmi milý, příjemný. Dcery si to užily a byl to pro ně úžasný zážitek."

Jana Z.

,,Příjemné prostředí v centru města a bezva nová zábava. Velmi ochotní sporťáci, co podají užitečné tipy."

Petr K.

,,Super organizace pro děti i rodiče, příjemná obsluha."

David S.

,,Musíme velice pochválit krásné prostředí a milou obsluhu. Děti si skvěle pohrály a my si dali moc dobrou levandulovou limonádu."

Jana T.

,,Skvělá obsluha a velmi pŕíjemné místo pro děti, ale i pro rodiče. Fantastická kouzelnická show."

Jiří D.

,,Perfektní a rychlá domluva s velice vstřícným majitelem. Prvotní nejistota se po chvilce rozplynula a z jízdy se stal velice zábavný zážitek, který určitě můžeme doporučit každému."

Jan S.